İkizler Memo – Can 24.Bölüm Fragmanı

İkizler Memo – Can 24.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İkizler Memo – Can dizisinin yeni bölümü 4 Mayıs Cumartesi akşamı saat 19.45 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi ve Burak Hakkı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İkizler Memo – Can bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/7w5lf

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Mahmut ve Fahriye evleniyor!

Melek ve Memo sokakta yürürken tinercilerin saldırısına uğrar. Ezman, Matmazeli görmek için İstanbul’a gelmiştir. Malikanede onu ziyarete gider ve yemeğe davet eder.

Dilek ve Melek cephesinde sular durulmaktadır.

Yaren, Mahmut ve Fahriye’nin nikahını elinde tüfekle basar ama geç kalmıştır. Yaren yanlışlıkla Hamdi’yi vurur. Öte yandan mahallenin erkekleri Mahmut’un evliliğini kutlamak için eğlenceye gider. Hanımlar bu eğlenceyi basınca olanlar olur.

Memo ve arkadaşları oğlu şehit olan Sami amcanın ona bıraktığı yadigarları çalan hırsızın peşine düşer.

1 Yorum Var

  1. nezihe

    28 Nisan 2019 - 03:36

    Çok komik geliyor bana bu dizi. Yaren karakteri biraz fazla abartılı. Evlenmiş, beleşten eve, eşyaya konmuş ancak çekirdek çitlemeyi biliyor. Ev hanımlığından haberi yok. Yemek pişirme, çamaşır, bulaşık gibi. Osmanı eziyor hep. Aklı havada bir kız.. Babasını hiç düşünmüyor bencil, kıskanç. Evdekiler çok komikti. Urfadan gelenler renk kattı diziye.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.