İkizler Memo – Can 20.Bölüm 2. Fragmanı

İkizler Memo – Can 20.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İkizler Memo – Can dizisinin yeni bölümü 6 Nisan Cumartesi akşamı saat 19.45 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi ve Burak Hakkı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İkizler Memo – Can bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/sjxcy

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Asuman, Altan'ı memleketlisi bir kızla evlendirmek ister. Kızın adı Kezbancan’dır. Altan, Matmazeli kıskandırmak için kızla buluşur ancak başına bela almıştır.

Çiğdem ve Memo bir gün parkta balon satan bir kız görür. Kız üvey babası tarafından zorla çalıştırılıp, şiddet görmektedir. Memo ve Çiğdem bu gidişe bir dur demek ister. Çocuklar balon satan kız Duru'yu çocuk esirgeme kurumuna götürür. Duru'nun ailesini bulurlar.

Mahallenin sütçüsü Hidayet 'in eşeği Küheylan çalınır. Memo ve arkadaşları eşeği bulmaya karar verir.

Can’ın sahiplendiği köpek yüklü miktarda sahte para bulur. Polis, Altan’ı ve Can’ı yakalar.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.